ЗОШ І-ІІст.   с.Смолява
Середа, 18.09.2019, 22:44
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 2013-2014 н.рРеєстраціяВхід
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

• День знань:

 Першого вересня в нашій школі проводилося свято "День знань". Зі словами привітання виступили: директор школи Маціюк Л.М., голова сільської ради Столярчук Т.В., методист районного відділу освіти Ошуркевич В.О., настоятель Святомихайлівського храму отець Олександр та учні дев'ятого класу.Важливими дійовими особами свята були учні першого класу, які вперше перетнули поріг школи.


 

• Олімпійський тиждень:

 З 03. - 07. 2013 проведено Олімпійський тиждень. В результаті якого учні дізналися про винекнення і розвиток Олімпійських ігор. взяли участь у змаганнях з багатьох видів спорту, представили малюнки на Олімпійську тематику, провелися виховні години на тему "З історії Олімпійського руху", бесіди з учнями молодших класів.

• Місячник правил дорожнього руху:

   З 20.08 по 20.09 у школі проходив місячник "Увага діти на дорозі". Класникми керівниками були проведені виховні години, відкриті уроки,     виховні заходи з метою попередження дорожньотранспортних пригод за учістю дітей. Учні представили свої малюнки, творчі роботи, стінгазети на дану тематику. 

• "Свято квітів"

   У нашій школі було проведено Свято квітів. В ньому прийняли участь всі учні школи. Кожен клас готував композицію з квітів і її захищав. Назви композицій були різні а саме: "Барви осені", "І на тім рушничкові", "Барвиста осінь лиє барви кольорові", "У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград - красиве і корисне".

   За створення композиція "Попелюшка їде на бал" учні 6 класу Нижник Роман і Шворук Софія зайняли І місце. Переможцями по композиціях і захистах композицій стали учні 5 класу. 

• "Козацький гарт"

    З метою ознайомлення школярів з джерелами національної історії та культури, патріотичного виховання, залучення учнів до регулярних занять фізичною культурою і спортом у нашій школі було проведено 14.10.2013 р. змагання "Козацький гарт". Під час урочистості учні були ознайомлені з історією винекнення і розвитку козаччини, його боротьбу за незалежність України. В ході змагань учнями школи були показані досить хороші результати по фізичній підготовці.

• Педагогічні читання на тему: "В. Сухомлинський - великий педагог"

   Щороку , хто знав і любив, прислухався до його думок і втілював їх на практиці, відєначаємо річницю з дня народження великого педагога В. Сухомлинського.

   В нашій школі також були проведені заходи, присвячені 95 річниці з дні народження великого вчителя. Кл. керівником Юзьков В.В. була проведена виховна година "Щастя бути людиною".

   Вчитель світової літераутри Юзьков В.В. провела пед. чит. на тему "Яскрава зоря великого вчителя". З виступами виступили: Гримайло М.В,, Полянська Л.М, Юзькова В.В., Сидорук М.І., Василевська Н.І.. Ми, вчителі, будемо докладати більше зусиль, щоб не лише досліджувати, а якомога більше розширювати і доглядати освітянське поле, засіяне зернами ідей В.О. Сухомлинського.

• Усний журнал "День писемності і мови"

   8 листопада 2013 року в нашій школі було проведено виховний захід "День писемності і мови" який підготувала і провела вчитель української мови та літератури Василевська Н.І.. Метою виховного заходу було: ознайомити учнів з історією української мови, різними теоріями її походження; розвивати почуття гордості за нашу  мову; виховувати любов і повагу до рідного слова.

   Участь у виховному заході взяли учні 1 - 9 класів. В ході заходу було проведено конкурс "Найкращий знавець української мови". Гра "Одним словом", гра "Продовжити прислів'я та приказки". Переможцями конкурсів були учні 8-9класів. На закінчення "Усного журналу" учасники декламували поезії про рідну мову. 

  • День пам'яті жертв голодомору

     В нашій школі були проведені заходи з метою вшанування пам'яті жертв голодомору масових політичних репресій та примусових виселень. Класними керівниками і класоводами були проведені такі вихоіні години.

    - 2 -4 кл. класовод Стадниька Л.В. провела виховну годину на тему: "Пам'ятаємо. Вшановуємо. Сумуємо"

    - Класним керівником Юзьков В.В. була проведена година пам'яті "Гіркий полин голодомору".

    - Класним керівником Наталюк С.І. була проведена виховна година на тему: "Голод 33 р. наслідки і факти"

На загальношкільній лінійці вчителем історії Бєшко О.М. була проведена бесіда на тему: "Голодомор 1933 року"

23 листопада о 16.00 вчителями  та учнями школи були запалені свічкм пам'яті.

• Тиждень настільного тенісу

    З метою залучення учнів до ситсематичних занять фізичною культурою і спортом, популяризації настільного тенісу а також відбору кращих учнів для участі в районних змаганнях було проведено з 04. - 08.11.2013 р. тиждень настільного тенісу. В результаті змагань було визначено кращих учнів для прийняття участі у районних змаганнях: Дубенський Сергій (9 клас), Жук Станіслав (8 клас), Косова Марія (9 клас), Маціюк Богдана (9 клас).


 

• Заходи з профілактики серцево-судинних захворювань у рамках регіональної програми "Волинькард"

     25.11 у нашій школі на виконання рішення Волинської обласної ради "Про регіональну програму запобігання та лікування серцево-судинних захворювань "Волинькард" були проведені заходи щодо переваги здорового способу життя, шкідливості куріння. А саме:

     Бесіда з фельдшаром ФАПУ Лясковським В.Г про профілактику серцево-судинних захворювань. Вчителем біології Маціюк Л.М проведено лекцію про фактори ризику, що призводять до серцево-судинних захворювань.

• Семінар з фізики "Робота і потужність електричного струму"

     29.11 у нащій школі відбувся семінар на базі освітнього округу з фізики "Роботаі потужність електричного струму" який підготувала і провела вчителя фізики Наталюк С.І. Семінар відвідали вчителі освітнього округу: Карніц С.І., Шелест О.С., Ковальчук Т.П.. 

• Змагання присвячені до Дня Української армії.

 

Для сприяння ознайомлення школярів з історією розвитку української армії, з метою пробудження національної самосвідомості, моральної і фізичної загартованості у нашій школі 05.12.2013р. були проведені ігри 5-9 класів. Переможцями змагань стали: учні 6 класу - І місце; 8 класу - ІІ місце; 9 класу - ІІІ місце.                            

• Тиждень "Гімнастика"

    З метою фізичного розвитку школярів, покращення стану  здоров'я, заохочення до занять гімнастикою було проведено 09-13.12.2013р. тиждень гімнастики. Під час тижня учні виконували вправи для розвитку сили, гнучкості, рівноваги.

 

• Новорічний ранок

     27 грудня у нашій школі відбувся новорічний ранок. в якому прийняли участь учні 1-9 класів. також свято відвідали майбутні школярі, які поділилися своїми талантами.

• Заходи на зимові канікули

     Дирекцією школи були прийняті такі заходи на період зимових канікули:

                   Новрічне свято - Класні керівники, класоводи

                   Диспут "За що я люблю зиму" - Полянська Л.М. (вчитель української мови та літератури)

                   Виготовлення новорічної іграшки - Наталюк С.І. (вчитель інформатики)

                   Конкурс малюнків на новорічну тематику - Гримайло М.В. (вчитель образотворчого мистецтва)

                   Розучування колядок та щедрівок - Василевська Н.І. (вчитель української мови та літератури)

                   Бесіда "Святкування Різдва в україні та Британії" - Лиса Н.А. (вчитель англійської мови)

                   Прогулянка до зимового лісу - Сидорук М.І., Стадницька Л.В. (класоводи)

                   Змагання з баскетболу та волейболу між учнями старших класів - Маціюк В.М. (вчитель фізкультури) 

• День Соборності України

     20.01.2014 - вчитель ісорії Бєшко О.М. підготувала та провела виховний захід, присвячений Дню Соборності України. Під час спілкування з учнями 5 - 9 класів учитель історії провела історичну мандрівку. Спочатку були визначені передумови та причини події. Після цього учні самостійно зробили висновок про історичну необхідність об'єднання історичних земель.

• Змагання з шахів і шашок

    З 10 по 28 лютого 2014р. з метою розумового розвитку, логічного мислення, вироблення уважності, зосередженості і стриманості у нашій школі були проведені змагання з шахів і шашок. В результаті змагань учні школи зайняли такі місця:

             Хлопці:

             1 місце - Дубенський Сергій

             2 місце - Степенко Іван

             3 місце - Жук Станіслав

             Дівчата:

             1 місце - Василевська Софія

             2 місце - Косова Марія

             3 місце - Маціюк Богдана   

• Зустріч з випускниками  

     15.02.2014 у нашій школі традиційно відбувся вечір зустрічі з випускниками. На сповідь до школи зійшлись її учні: молоді і не дуже, здалека і з близька, щасливі, веселі, і трішки збентежені. Школа радо відчинила їм двері. Тут було все: мелодія шкільного вальсу, як символ дитинства, привітання вчителів, виступ директора, завдання для випускників минулих років, сльози радості, спогади і розповіді про минуле.

      Колишні учні мали змогу побувати у своїх класах, пройтися шкільними коридорами, побачити, на скільки змінилась школа з часу їх навчання, проглянути шкільні фотографії та згадати, яким вони були безтурботними малюками. 

• Виховний захід на тему "Зорій довіку поміж нас"

    У загальноосвітній школі села Смолява вчитель української мови та літератури Полянська л.М. 25.02 підготувала і провела виховний захід "Зорій довіку поміж нас" присвячений 143 - річниці від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки.

     Виставку творів Лесі Українки підготувала шкільний біюліотекар Чайковська А.П.

     У програмі заходу:

     1. Вступне слово вчителя Л.М. Полянської;

     2. Розповіді учнів про Лесю Українку;

     3. Конкурс читців творів Лесі Українки.

• Виховний захід на тему "У серцях людей Кобзарю, житемеш віками"

     У загальноосвітній школі села Смолява відбулося свято "У серцях людей Кобзарю, житемеш віками", присвячене 200 - літтю від дня народження національного генія України Т.Г. Шевченка.

      У підготовці і проведенні свята взяли участь учителі Полянська Л.М., Василевська Н.І., працівники дому "Просвіта" Фіщук Л.Й, Бочковська Л.В., та учні школи.

      У програмі свята:

      1. Вступне слово вчителя української мови та літератури Л.М. Полянської про великого кобзаря;

      2. Розповідь ведучих Фіщук Л.Й. і Маціюк Л.В.

      3. Читання учнями поезій Кобзаря.

• Виховна година на тему: "Твори добро, бо ти - людина"

  "Думай добре, роби добре - і буде добро", - такими словами розпочала виховну годину класний керівник Юзьков В.В.

      Метою виховної години було розвивати уявлення дітей про такі моральні поняття, як доброта, чуйність, ввічливість, виховувати бажання жити в мирі, добрі, злагоді, прагнення творити добро і цінувати його.

      Учнями була поставлена сценка "Допоміг", були складені синкани про доброту, був складений букет із квітів, пелюстки яких символізували доброту, учні називали прислів'я і приказки про добро, справедливысть, чуйність.

      Класним керівником була проведена бесіда і підвений підсумок із словами "Твори добро, бо ти - Людина". 

  • Тиждень книги

       17.03 - 21.03 у нашій школі шкільним бібліотекарем Чайковською А.П був проведений "Тиждень книги".

У програмі тижня:

1. Огляд книжкової вичтавки. "Твої супутники п дорозі в країну знань."

2. Бесіда "Книга твій друг, без неї, як без рук."

3. Дискусія "Чи потрібні книги сьогодні" (5,6,8клас)

4. Диспут "Книга - джерело самоосвіти" (7,9 клас)

5. Конкурс малюнка "Юні ілюстратори"

6. Конкурс митців художнього слова "Літератори

• Місячник правознавства

01.04 - 28.04 у школі під керівництвом  вчителя історії Бєшко О. М. проводився "Місячник правових знань"

Відбулися заходи:

1. Конкурс малюнківна тему "Права очима дітей"

2. Дискусія "Якими правами я володію" (5 -9 класи)

3. Правознавчий ранок "Мої права" (1 - 9 класи) 

4. Бесіда "Що робити коли тебе затримала міліція" (9 клас) 

5. Бесіда "Поважай інших і тебе поважатимуть" (7 - 9 класи)

6. Огляд виставки "Основні правові документи"

7. Правознавча гра "Вгадай назву документа" (9 клас)

• Семінар з української літератури

13.05 у нашій школі відбувся семінар на базі освітнього округу з української літератури на тему "Володимир Дрозд "Білий кінь Шептало". Семінар підготувала і провела вчитель української мови та літератури Василевська Н.І. Основна проблема яка висвітлена на уроці - це людина в суспільстві, її знеособлення.  
• Свято останнього дзвоника 
30.05 у нашій школі відбулося свято останнього дзвоника З привітальним словом до випускників звернулися директор школи Л.М.Маціюк, перша вчителька М.І.Сидорук, класний керівник С.І.Наталюк, мама В.Ф.Дубенська та учні школи, які побажали учням 9 класу успішно скласти державну підсумкову атестацію, вибрату ту стежину яка до вподоби, всім вступити у навчальні заклади, здоровя, мирного безхмарного неба Випускників також привітали першокласники. Зі словами вдячності до присутніх звернулися учні 9 класу. Завершуючи свято випускники випустили в небо кьорові кульки 
• Літній оздоровчий табір "Веселка"

 З 02.06 по 20.06  у нашій школі діяв пришкільний табір "Веселка". Було оздоровлено 20 учнів Директорм табору було призначено С.І.Наталюк Протягом зміни з учнями вихователі проводили різноманітні заходи, ігри , конкурси такі як    

• Випускний вечір 
19.06 в нашій школі відбувся випускний вечір Із закінченням школи 9 класників привітали директор школи Л.М.Маціюк перша вчителька М.І.Сидорук, класний керівник С.І.Наталюк,  мама Н.І.Василевська та учні 8 класу До присутніх гостей звернулися випускники, які урочисто пообіцяли, що виконають напутні слова, збережуть у своїй  памяті найкращі роки

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples
  • Copyright MyCorp © 2019
    Безкоштовний хостинг uCoz