ЗОШ І-ІІст.   с.Смолява
Середа, 18.09.2019, 23:30
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 2012-2013 н.рРеєстраціяВхід
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

• День знань:

 Першого вересня в нашій школі проводилося свято "День знань". Зі словами привітання виступили: директор школи Маціюк Л.М., голова сільської ради Столярчук Т.В., головний державний інспектор Масловський О.А., настоятель Святомихайлівського храму отець Олександр та учні дев'ятого класу.

 • Олімпійський тиждень:

 З 03. - 07. 2012 проведено Олімпійський тиждень. Врезультаті якого учні дізналися про винекнення і розвиток Олімпійських ігор. взяли участь у змаганнях з багатьох видів спорту, представили малюнки на Олімпійську тематику, провелися виховні години на тему "З історії Олімпійського руху", бесіди з учнями молодших класів.

  • Місячник з питань профілактики травматизму:

 З 20.08. по 20.09 2012 року у школі проводиться місячник з питань профілактики травматизму та надання першої медичної допомоги при ДТП і дотримання правил дорожнього руху. Були проведені такі заходи: 

 1. Виховна година: "Вивчи правила і знай та завжди пам'ятай";
 2. Виховна година: "Знай правила вуличного руху, як таблицю множення";
 3. Вікторина з правил рухів велосипедістів;
 4. Бесіда: "Регульовані і нерегульовані переходи. регулювання руху";
 5. Бесіда: "Велосипед, пішохід, машина. Надання першої медичної допомоги при ДТП";
 6. Конкурс малюнків: "Діти і дорога";
 7. Виставка літератури: "Безпека дорожнього руху".

   • Свято квітів

29 вересня в нашій школі проводилося свято "День квітів" в якому брали участь  учні 6-9 класів. Учні створювали квіткові композиція до яких підбирали захист.

    Парад козацьких куренів "Козацький гарт"

  З метою ознайомлення школярів з джерелами національної історії та культури, патріотичного виховання, осмисленню себе, своєї особистості, як частини українського народу, пробуджуваити національну самосвідомість, морально і фізично загартовувати себе, залучення їх до регулярних занять фізичною культурою і спортом було проведено 12. 10. 2012 року змагання "Козацький гарт". Під час урочистості учні були ознайомлені з історією винекнення і розвитку козаччини, його героїчну боротьбу за незалежність і державність. В ході змагань були показані хороші результати. В підсумку курені зайняли такі місця:

І - місце  курінь "Дзвін" 9 клас

ІІ - місце курінь "Козацька слава" 8 клас

ІІІ - місце курінь "Спалах" 7 клас 

   • "Дбаємо про культуру рідної мови"

    15 жовтня 2012 рокувчитель української мови та літератури Полянська Л.М. виступила з доповіддю на тему: "Дбаємо про культуру рідної мови". у своєму виступі вчитель звернула увагу на культуру мовлення учнів.

    Тиждень настільного тенісу

  З метою залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом і  через цю діяльність оздоровлення учнів, популяризації настільного тенісу, виявлення переможців, відбір кращих учнів для участі в районних змаганнях було проведено з 05.- 09. 11. 2012 р. тиждень настільного тенісу. В результаті проведення тижня учні були ознайомлені з виникненням і розвитком настільного тенісу, правила суддівства. В результаті змагань було виявлено кращих учнів, які будуть брати участь в районних змаганнях, клас - переможець

  В результаті чого наказую нагородити грамотами учнів, які зайняли відповідні місця:

        Хлопці:

   1. Столярчук Влас - І місце

   2. Зейлик Тарас - ІІ місце

        Дівчата:

   1. Лукашук Вікторія - І місце

   2. Косова Марія - ІІ місце 

   • Усний журнал "День писемності і мови"

     09. 11. 2012 року у нашій школі проходив виховний захід "День писемності і мови", який організувала вчитель української мови та літератури Василевська Н.І.

      Метою проведення заходу було ознайомлення учнів з виникненням писемності.Прийняли участь учні 1- 9 класів, які декламували вірші про мову. Кращими декламаторами були визнані такі учні: Жуковська Софія - 9 клас. Столярчук Влас - 9 клас. Косова Марія і  Василевська Неля - 8 клас. Худоба Оксана - 7 клас. Шворук Софія - 5 клас.

•  Місячник "Формування здорового способу життя"

З метою формування мотивації щодо здорового способу життя учнівської молоді, формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров'я, в нашій школі проходив місячник "Формування здорового способу життя." Були проведені такі заходи:

1. Виставка літератури ""Пропаганди здорового способу життя та профілактики ВІЛ /СНІДУ (Чайковська А.П.)

2. Година спілкування "Я ніколи не буду палити"(Сидорук М.І.2, 4 класи)

3. Рольова гра "Як стати нехворійкою" (Стадницька Л.В 1,3 класи)

4. Виховний захід "Здорові зуби - здоров'ю любі" (Чайковська А.П.)

5. Конкурс малюнка "Шкідливим звичкам - ні!" (Гримайло М.В.)

6. Виховна година "Корисна їжа і здоров'я" (Маціюк В.М. 5, 7 класи)

7.  Виховна година "Шкідливі звички" (Юзьков В.В. 6, 8 класи)

8. Виховна година "Молодь за здоровий спосіб життя" (Зейлик М.С. 9 клас)

9. Виховний захід "СНІД" (Чайковська А.П.) 

• Відкритий урок з географії на тему "Клімат України"

 28 листопада 2012 року на базі нашої школи у 8 класі пройшов відкритий урок з географії на тему "Клімат України" з використанням інтерактивних технологій. Урок підготовив і провів вчитель географії Гримайло М. В.

• Українські вечорниці на свято Андрія Первозванного

13 грудня 2012 року у нашій школі були проведені українські вечорниці. Метою проведення вечорниць було виховувати інтерес до народних звичаїв і традицій. Виховний захід проходив за таким планом:

1. Всупне слово вчителя Полянської Л.М.

2. Ворожіння

3. Конкурси

4. Частування калитою

Українські вечорниці на свято Андрія Первозванного підготувала та провела вчитель української мови та літератури Полянська Лідія Михайлівна.

• Тиждень правознавства

 З 17 грудня по 21 грудня 2012 року було проведено тиждень правового виховання. Під час якого проводилися виховні години, бесіди про Конвенцію ООН і права дитини. Створено тематичну виставку літератури, плакатів, листів.

 Діти брали активну участь у процесі вивчення Конвенції було створено плакат "Я - маю право...". Тиждень підготувала і провела вчитель історії і правознавства Фищук Надія Володимирівна. 

• Новорічний ранок

  28 грудня у нашій школі відбувся новорічний ранок. в якому прийняли участь учні 1-9 класів. також свято відвідали майбутні школярі, які поділилися своїми талантами.

• День Соборності України

  22 січня у школі відбулась тематична лінійка присвячена дню Соборності України. Створено "Ланцюг Єдності".

• Місячник правового виховання

   - Виховна година на тему "Будь толерантним"

 8.02 для учнів 1-4 класів була проведена виховна година на тему : "Будь толерантним", де класоводи Стадницька Л.В. та Сидорук М.І. учили дітей, як поводитися, щоб уникати конфліктів, а в разі їх винекнення - уміти їх подолати; розвивали у уянів вміння володіти собою; виховували вміння гідно виходити із конфліктної ситуації.

На виховну годину були запрошені учні 7 класу, які підготоавили свої презентації по даній темі. підсумком розмови була весела хвилинка. А гумор, жарти, як відомо, часто допомагають уникнути сварок, конфліктів

   - Виховна година на тему: "Права дитинства"

11.02 учнями 6 і 8 класів була проведена виховна година на тему: "Права дитинства", де класний керівник Юзьков В.В. познайомила учнів з основним положенням Конвенції ООн "Про права дитини", вчила правально реалізувати свої права, виховувала поважне ставлення до власної особистості та інших

  Учні виконували творче завдання на тему "Що мені потрібно для щастя". В своїх творахх вони написали, що для щасливого дитинства потрібно батьківська ласка, рідний дім, друзі, книги, школа, спорт, відпочинок, медична допомога.

  Була проведена бліц-вікторина, де учні висловлювали власну думку до проблеми прав дитини.

  - Виховна година "Правопорушення"

  Учнями 5 і 7 класів був проведений виховний захід для учнів 1 - 9 класів на тему "Правоаорушення" де класний керівник Маціюк В.М. познайомили учнів з основними статтями Конвенції України що стосуються правопорушень.

• Зустріч з випускниками 

16 лютого у нашій школі традиційно відбувся вечір зустрічі з випускниками. На сповідь до школи зійшлись її учні: молоді і не дуже, здалека і з близька, щасливі, веселі, і трішки збентежені. Школа радо відчинила їм двері. Тут було все: мелодія шкільного вальсу, як символ дитинства, привітання вчителів, виступ директора, завдання для випускників минулих років, сльози радості, спогади і розповіді про минуле.

Колишні учні мали змогу побувати у своїх класах, пройтися шкільними коридорами, побачити, на скільки змінилась школа з часу їх навчання, проглянути шкільні фотографії та згадати, яким вони були безтурботними малюками.

 

• Тиждень української мови та літератури
 

З 18 лютого по 22 лютого вчителем української мови та літератури Юзьков Валентиною Володимирівною був проведений Тиждень української мови та літератури. Мета предметного тижня - створення українського мовленнєвого середовища, що дозволив учням реалізувати знання, отримані на уроках української мови, в активному мовленнєвому спілкування; популяризація українського слова, виховання творчої думки і розширення творчих можливостей учнів, уміння вільного колективного спілкування. 

Програма тижня

Понеділок: урочиста лінійка. Конференція "Мова - найважливіший засіб людського спілкування"

Вівторок: конкурс малюнків "Найкращий ілюстратор народної казки". Проведення відкритих уроків.

Середа: конкурс учнівських творів "Мово рідна, слово рідне..."

Четвер: конкурс віршів "Мово моя материнська". Конкурсно - розважальна програма "Слов'яночка"

П'ятниця: підведення підсумків, нагородження переможців. Екскурсія до пам'ятника Т.Г. Шевченку в м. Берестечко.

Активні учасники Тижня української мови та літератури

Переможцями Тижня вийшли слідуючі учні: В конкурсі віршів: Жуковська Софія - 9 клас, Дубенський Сергій - 8 клас, Худоба Оксана - 7 клас,                                                                   Ільницька Діана - 1 клас.

В конкурсі малюнків: Дубенська Аліса - 9 клас, Корінецький Любомир - 2 клас.

В конкурсі творів: Василевська Софія - 8 клас.

В конкурсно - розважальній програмі "Слов'яночка" перемогу святкувала учениця 8 класу Косова  Марія.

 

                             

 

Тиждень закінчився нагородженням переможців та врученням грамот. Усі учні школи приймали активну участь у проведенні Тижня.

• Відкритий урок на тему "Любов. Страждання. Боротьба... І Слово".

Учителем  світової літератури Юзьков В. В. був проведений відкритий урок (бінарний, присвячений творчості Лесі Українки та Генріха Гейне ),    на базі Лобачівського освітнього округу, який відвідали вчителі Округу.

• Ранок "Тарас Шевченко - гордість України"

Учителем української мови та літератури Полянською Л.М. був проведений ранок на тему "Тарас шевченко - гордість України". У школі був проведений конкурс читців творів Тараса Шевченка приуроченого до дня народження поета.

• День перемоги

9 травня відбувся урочистий мітинг з нагоди річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Учні та вчителі нашої школи взяли активну участь в організації та проведенні святкування. Вчитель фізкультури Маціюк В.М. готував учнів що несли почесну варту біля обеліска.На передодні класні керівники організували суботник і разом з учнями прибрали територію біля пам'ятника. У будинкку культури відбувся урочистий концерт для ветеранів війни у якому взяли участь таланти школи.  

• Свято Останнього дзвоника

24. 05 2013 р. у нашій школі відбулося свято Останнього дзвоника. Цього року випускниками стали 9 учнів. На урочистостях були присутні батьки, представники церкви та сільської Ради, мешканці села.

 
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту
 • Create a free website
 • uCoz Community
 • uCoz Textbook
 • Video Tutorials
 • Official Templates Store
 • Best Websites Examples
 • Copyright MyCorp © 2019
  Безкоштовний хостинг uCoz