ЗОШ І-ІІст.   с.Смолява
Понеділок, 19.08.2019, 23:30
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна ІІ семестрРеєстраціяВхід
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

• День Соборності України.

 22 січня 2015 року у нашій школі був проведений захід до дня Соборності України. Уньому прийняли участь всі учні школи. Виховний захід підготовила і провела вчитель історії Пилипчук Алла Юріївна.  

 • Бій під Крутами.

 29 січня 2015 року ми відзначали 97-му річницю бою під Крутами. У 1918 р. Україні була потрібна сильна армія. Практика стосунків з більшовиками все більше переконувала, що рівноправність між Україною та Росією годі й думати. Особливими вимогами проголошення незалежності і створення сильної армії, та УНР не приділяла цьому належної уваги. І за це українська молодь розплатилася своєю кров'ю.

 Подвиг українських юнаків під крутами, що своєю кров'ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії, як символ національної честі. Вічна слава героям Крут.

 • Змагання з шахів і шашок

    З 02 по 20 лютого 2015р. з метою розумового розвитку, логічного мислення, вироблення уважності, зосередженості і стриманості у нашій школі були проведені змагання з шахів і шашок. В результаті змагань учні школи зайняли такі місця:

             Хлопці:

             1 місце - Жук Станіслав

             2 місце - Зейлик Роман

             3 місце - Яворський Тарас

             Дівчата:

             1 місце - Худоба Оксана

             2 місце - Жуковська Іванна

             3 місце - Шворук Софія

 • Тиждень фізики

      З 02  по 06 лютого у школі проходив тиждень фізики. Який підготувала і провела учитель фізики Наталюк С.І.

                    Програма тижня:

            Понеділок

      1. Відкриття тижня. Лінійка

      2. "Сім чудес космосу"

            Вівторок

      1. Астрономічна вікторина

      2. Позакласний захід "Таємниці фізики"

            Середа

      1. Фізика у віршах

      2. Брейн-ринг "Знавці фізики"

            Четвер

      1. Веселі перерви "Астрономічні кросворди"

      2. Астрономічне-космічне "Поле чудес"

            Пятниця

      1. Конкурс малюнків до тижня фізики

      2. Конкурс "Найрозумніший"

 • Виховний захід на тему: "О мова рідна! Золота колиска!"

    20 лютого у нашій школі  проходив виховний захід на тему "О мова рідна! Золота колиска!". Захід підготувала і провела вчитель української мови та літератури Василевська Н.І.. Мета заходу: пригадати, як із сивої давнини віків бере початок наша мова, її нелегкий шлях розвитку. Якою була боротьба української мови за незалежність.

    План заходу:

            1. Вступне слово вчителя Василлевської Н.І..

            2. Розповідь ведучих про те, що земля наша такаж стародавня, як і наша мова.

            3. Молитва учениці за Україну.

            4. Декламовання учнями поезій про рідну мову.

            5. Завершення заходу. Читання спільної "Молитви за рідну мову". 

  • Виховна година "Формування здорового способу життя"

    Класоводом 1,3 класів Стадницькою Л.В. була проведена відкрита виховна година "Формування здорового способу життя".

    Була підготовлена виставка малюнків "Обери замість цукерків фрукти - найкорисніші продукти", виставка засобів гігієни і догляду за зубами. Учні розгадували загадки, кросворди.

    Учителька намагалася довести до учнів, що шкідливі звички є основною причиною порушення здоров'я, і ці згубні звички із задоволення перетворюються на страшні хвороби. 

    • Літературний ранок "Леся Українка - вірна дочка українського народу"

    25 лютого 2015 року у стінах школи вчителем української мови та літератури був підготований і проведений літературний ранок на тему "Леся Українка - вірна дочка українського народу". Метою літературного ранку було: виховувати інтерес до творчості Лесі Українки і шанобливе ставлення до поетеси.

    Виховний захід проходив за таким планом:

        1. Розповідь вчителя Полянської Л.М. про життєвий і творчий шлях Лесі Українки.

        2. Читання учнями поезій Лесі Українки.

        3. Підведення підсумків літературного ранку.

   • Літературний ранок "Тарас Шевченко - співець  правди і добра"

     10 березня вчитель української мови та літератури Полянська Л.М. провела літературний ранок "Тарс Шевченко - співець правди і добра".

У програмі заходу:

               1. Розповідь вчителя про життєвий та творчий шлях поета, художника, демократа Т.Г. Шевченка.

               2. Читання учнями поезій Т.Г. Шевченка.

               3. Виставка творів та ілюстрацій до творів Шевченка, альбом Тарас Шевченко.

    • Урочиста лінійка присвячена до дня народження М.Вербицького

      13 березня у школі була проведена лінійка, присвячена 200-річчю від дня народження М.Вербицького. - українського композитора, хорового диригента, священника.

       1863 р. він написав музику до українського національного гв\імну "Ще не вмерла Україна..." Автор хорових, вокальних, інструментальних творів, 36 релігійних композицій та.ін.

    • Відкритий урок з біології та хімії.

 10 березня 2015 року на базі нашої школи було проведено самінар вчителів біології та хімії Лобачівського округу. Вчителем біології Маціюк Л.М. у 8 класі було поведено урок на тему "Птахи, зовнішня будова птаха".Вчитель хімії Наталюк С.І. повела й 9 класі урок на тему "Оцтова кислота. Фізичні властивості та функціональна група".

    • Відкритий урок з географії на тему "Поверхневі та підземні води світу. Річка, основні характеристики річки. Найбільші та найповноводніші річки світу"

 17 березня 2015 року на базі нашої школи у 6 класі пройшов відкритий урок з географії на тему "Поверхневі та підземні води світу. Річка, основні характеристики річки. Найбільші та найповноводніші річки світу" з використанням інтерактивних технологій. Урок підготовив і провів вчитель географії, спеціаліст ІІ категорії Гримайло М. В.

• Зустріч з учасником АТО

 3 квітня 2015 року у стіни нашої школи завітав учасник Антитерористичної операції Самолюк Л.М. У ході зустрічі воїн розповів учням про жахи війни.

                                      

 

• "Свято книги"

 У понеділок 06 квітня 2015 року у нашій школі відбулося "Свято книги" 

        Програма свята:

   1. Виставка літератури "На хвилинку зупинись, нові книги подивись"

   2. Історія винекнення книги

   3. Вікторина "Чи знаєте ви казку?"

   4. Прислів'я та приказки про книгу

• Районний семінар з математики

 17 квітня 2015 року у нашій школі проходив районний семінар-практикум вчителів математики "Впровадження інноваційних форм і методів навчання математики, як ефективного засобу формування ключових компетентностей учнів". У програмі семінару: відкритий урок з геомотрії на тему "Тіла обертання, Циліндр" який підготувала та провела вчитель математики Зейлик М.С., відкритий урок з математики на тему "Знаходження числа за його відсотками", підготований та проведений вчителем математики Наталюк С.І.

• Місячник правових знань

 З метою запобігання правопорушень підлітками, формування правової свідомості з 01.04.15 по 30.04.15 року у нашій школі проводився місячник правових знань. Учителями були проведені слідуючі виховні заходи:Година спілкування "Поведінка в школі" (Сидорук М.І.), Бесіда за круглим столом "Дитина та її права" (Шевченко П.С.), Бесіда "Права та обов'язки школярів" (Наталюк С.І.), Бесіда "Закон обов'язковий для всіх" (Чайковська А.П.), Бесіда "Ти і закон".

• Тиждень охорони праці

З 20 по 28 квітня 2015 року у нашій школі проходив тиждень охорони праці. Упрограмі тижня: Проведення заходів з безпеки життєдіяльності. Організовано навчання та перевірку знань з охорони праці. Проведено практичні заняття щод відпрацювання планів евакуації. Проведено огляд будівель і споруд на території школи. обладнано куточок з охорони праці у шкільній майстерні.

З учнями школи були проведені такі виховні заходи:

      1. Виховна година "Квітка вогню" класовод Стадницька Л.В.

      2. Творча гра "Уникаючи небезпеки" класовод Сидорук М.І.

      3. Виховна година "Дії у разі пожежі" класний керівник Шевченко П.С.

      4. Виховна година "Безпечна поведінка - запорука міцного здоров'я" класний керівник наталюк С.І.

      5. Конкурс малюнків "Безпека в повсякденному житті" вчитель образотворчого мистецтва Гримайло М.В.

• Змагання з легкої атлетики

З метою залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом  і через цю діяльність оздоровлення учнів, безпеки життєдіяльності популяризації легкої атлетики, виявлення переможців, відбір кращих учнів на районні змагання присвячені 70-й річниці перемоги над нацизмом у Європі було проведено 5,6 травня змагання з легкої атлетики, які підготував і провів вчитель фізичної культури Маціюк В.М.

     Переможцями змагань стали:

  З бігу на 60 м. Шворук Софія 7 клас, Жуковська Іванна 9 клас, Худоба оксана 9 клас. Косов Володимир 8 клас, Василевський Ростислав 6 клас, Жук Станіслав 9 клас.

  З бігу на 200 м. Жуковська Іванна 9 клас, Римарчук Тамара 5 клас, Коновалюк Іванна 6 клас. Косов Володимир 8 клас, Зейлик Роман 6 клас, Коновалюк Юрій 8 клас.

   З бігу на 400 м. Римарчук Тамара 5 клас, Худоба оксана 9 клас, Шворук Софія 7 клас. Жук Станіслав 9 клас, Яворський Тарас 8 клас, Зейлик Роман 6 клас.

    Стрибки у довжину. Жуковська Іванна 9 клас, Шворук Софія 7 клас, Шворук Марія 4 клас. Косов Володимир 8 клас, Жук Станіслав 9 клас, Коновалюк Юрій 8 клас.  

• Урок пам'яті "Дай боже нам війни не знати"

 8 травня у стінах нашої школи був проведений урок пам'яті "Дай боже нам війни не знати". Учні молодших класів під керівництвом класовода Стадницької Л.В. продекламували вірші на патріотичну тематику.

                                    

• Виховна година "Україна - європейська країна"

 15 травня 2015 року у нашій школі була проведена виховна година "Україна - європейська країна". Потрібно пам'ятати, що європейське будівництво було і залишається проектом вільного об'єднання європейських демократій."Розшуквати Європу - це її творити!".

 Учні школи прийняли активну участь у різноманітних конкурсах, і були нагородженні похвальними листами. Виховну годину підготувала і провела вчитель історії та правознавства Пилипчук А.Ю.   

• Спортивні змагання пиурочені до Дня Європи

До Дня Європи з метою розумового розвитку логічного, швидкісного мислення і швидких рухових дій, популяризації і кращого залучення учнів до регулярних занять фізичною культурою і спортом, формувати вміння стримувати безглузді бажання  і вчинки, керувати собою, виробляти тверду волю, вчитися свідомо оцінювати товаришів вчинки, відповідати за свої дії було проведено вчителем фізичного виховання Маціюком В.М. 18.05.2015 року змагання з футболу між молодшими та старшими класами.

• Теоретичні та практичні заняття з безпеки життєдіяльності

З метою виховання у учнів почуття відповідальності за майбутнє нашої нації, розуміння важливості здоров'я для людини, формування вміння цінувати життя у нашій школі були проведенні теоритичні та практичні занняття на теми: поведінка на водоймах, надання першої медичної допомоги при тепловому ударі, а також теоритичні та практичні навички з плавання. Заняття з безпеки життєдіяльності підготовив і провів вчитель фізичної культури Маціюк В.В. 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples
  • Copyright MyCorp © 2019
    Безкоштовний хостинг uCoz