ЗОШ І-ІІст.   с.Смолява
Середа, 18.09.2019, 22:39
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна І семестрРеєстраціяВхід
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

• День знань:

  Першого вересня в нашій школі проводилося свято "День знань". Зі словами привітання виступили: директор школи Маціюк Л.М., настоятель Свято-Михайлівського храму отець Олександр. Важливими дійовими особами свята були учні першого класу, які вперше перетнули поріг школи.

• Олімпійський тиждень:

  З 05. по 09 вересня. 2017 року проведено Олімпійський тиждень. В результаті якого учні дізналися про винекнення і розвиток Олімпійських ігор. взяли участь у змаганнях з багатьох видів спорту, представили малюнки на Олімпійську тематику, провелися виховні години на тему "З історії Олімпійського руху", бесіди з учнями молодших класів. Олімпійський тиждень підготовив і провів вчитель фізичного виховання Маціюк В.М.

          

                                                              Участь учнів у спортивних змаганнях

• День вчителя

   День вчителя завжди є особливим для кожного, хто пов'язав своє життя з цією особливою, благородною професією.

  Привітного жовтневого ранку свято "День вчителя" завітало у Смолявську ЗОШ І-ІІ ст. У школі був проведений ранок "Уклін тобі, Вчителю". Найприємніші вітання отримали вчителі від учнів. Учні школи читали оригінальні вірші і виконували пісні. Школярі подарували концерт, сповнений любов'ю до праці вчителя та рідної країни.

   Підготував виступ класний керівник - Шевченко П.С.

                        

                                                                     Учні та вчителі школи на святі

• Вікторина "Дорога і діти"

Клаоводами 1-4 кл. Стадницькою Л.В Данильчук Б.А. Сидорук М.І. була проведена вікторина на тему: "Дорога і діти". З цієї вікторини діти дізналися багато нового і цікавого. 

• День Захисника Вітчизни, українського козацтва та 75-річчя УПА 

З метою ознайомлення школярів з джерелами національної історії та культури, патріотичного виховання, осмесленню себе, своєї особистості, як частини Українського народу, пробудження національної самосвідомості , морально і фізично загартовувати себе, залучатись до регулярних занять фізичною культурою, спортом було проведено Маціюком В.М. 13 жовтня 2017 р.  змагання "Козацький гарт".

                        

                                      Виступ учнів                                                                 Гості та учасники свята

Під час урочистості учні були ознайомлені з історією виникнення  і розвитком козаччини, УПА його героїчну боротьбу за незалежність держави, осмислено героїчність воїнів АТО, які захищають територіальну цілісність  України. Разом з працівниками будинку культури "Просвіта" с.Смолява та  учнями школи під керівництвом Шевченка П.С.  було проведено концерт для гостей, учнів,  воїна - учасника АТО Форманюка Василя під назвою "Тепло долонь і серця - захисникам України".

 

                                                 

                             Директор школи Маціюк Л.М, з воїном АТО Форманюком Василем

Завершилося свято врученням воїном АТО  учням 5 класу грамот про зарахування їх у козацьку сім'ю і надання звання "Джура". Після святкового дійства всі учасники та гості смакували козацьким кулішем.

                

      Смакування куліша у дружній шкільній родині      Нагородження переможців конкурсів

 • Свято урожаю

Україна…  Золота, чарівна сторона. Земля, рясно уквітчана,  зеленню закосичена, край, де народились і ростемо. І ось у нас в  гостях  багряна осінь. Пора підсумовувати весняну і літню працю. Пора підраховувати витрати та здобутки. І пора дякувати Богові за ще один врожайний рік. Ми будемо дякувати за хліб, за врожай, за мир у нашому краї – такими словами розпочала свято урожаю вчитель біології ЗОШ І-ІІ ст. с. Смолява Маціюк  Любов Михайлівна. На святі ми завітали у світ рослин і дізнались про їхнє походження, їхнє застосування у житті людини. Більш святкового настрою додали пісні, які виконували Степенко Христина, Шкорбатюк Серафим. Осінні композиції, які приготували учні,  не могли не милувати око. Все, що виконували учні й вчителі, виконувалося заради рідного краю. Програма була яскравою, свято пройшло у колі друзів, батьків, у барвах осені,  з квітами та дарами природи.            За все це ми повинні дякувати Богу. За щедрий урожай, за мир у нашому краї, адже не скрізь спокійно,  і на сході України іде справжня війна.  Отже, нехай буде мир, і нехай кожного року діти готуватимуть наповнені любов’ю композиції!  Скажемо  «Спасибі» осені за ці дари. Після виступу учні влаштовували ярмарок,  на якому продавали справжні солодощі. Все закінчилося з радістю в очах.

 

                                               

 • Майстер-клас  для молодих вчителів

В школі для молодих вчителів були проведені майстер класи вчителями-наставниками з української мови. Такий урок був проведений у другому класі  класоводом Сидорук М.І.  на тему "приголосні звуки". Де вчитель-наставник ознайомив з різновидами роботи на уроці, використання інтерактивних форм, методів роботи. За хорошу працю на уроці учні отримали чудові подарунки від осені чарівниці.

• Відкритий урок з математики.

В жовтні вчитель математики, Надашкевич Валентина Юріївна, провила відкритий урок в 5 класі. Тема уроку "Додавання натуральних чисел". Урок проходив у формі подорожі. На уроці учні, розв'язували завдання, подорожували  різними країнами, дізнавалися багато історичих фактів про відомихї математиків.

                                    

• Культурологічний семінар

В Смолявській загальноосвітній школі І -ІІ ст. вчителем української мови та літератури Василевською Н.І було проведено культурологічний семінар на тему: "Культура мовлення - духовне обличчя нації".

Мета семінару - виховувати особистість, яка була б розвинена у мовленнєвому плані, тобто вільно і досконало володіла рідною мовою.

 

•  Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Понеділок

Година спілкування  мандрівка до острова скарбів « Здоровя»

Вівторок

Виставка літератури «Здоровий спосіб життя»

Виставка – конкурс малюнків на тему «Ми за здоровий спосіб життя»

Середа

Конкурс – вікторина « Що я знаю про здоровий спосіб життя»

Четвер

Бесіда  «Шкідливі звички»

П’ятниця

Конкурс  стінгазет.

Зустріч з правоохоронними органами.

 Підведення підсумків тижня.

   

• День української писемності та мови

9 листопада в Смолявській загальноосвітній школі І - ІІ ст. відбувся ранок, присвячений Дню писемності та мови "І першим було слово..."

Мета заходу: формувати розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Пробудити почуття національної гідності. Виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського.

Зміст заходу:

1. Вступне слово вчителя.

2. Розповіді дітей про розвиток писемності та мови.

3. Читання учнями віршів про мову.

4. Виконання пісень про рідну мову.

Підготувала і провела ранок вчитель української мови та літератури Василевська Н.І.

                    

• Тиждень безпеки дорожнього руху

З 13  по 19 листопада проводився у школі "Тиждень безпеки дорожнього руху". Під час  Тижня були проведені слідуючі заходи:

- уроки "Безпека на дорозі - безпека життя"

- година спілкування "На вулицях і дорогах"

- конкурс-вікторина "Чи знаємо  ми правила дорожнього руху"

- батьківські збори "Про запобігання травматизму у дітей на дорогах"

- бесіди про надання першої долікарської допомоги під час дорожньо-транспортної пригоди.

• Змагання з баскетболу

  З метою популяризації баскетболу с еред учнівської молоді, вдосконалювати свої навики і вміння елементів гри в баскетбол, взаємоповагу до суперника і товаришів, відбору кращих гравців для створення команди збірної школи. Було проведено 20 - 24. 11. 2017 р. змагання міжє класами на перщшість школи з баскетболу.

  Перемошцями стали:

        юнаки: І м. - 9-5 клас

                   ІІ м. - 7 клас

                   ІІІ м - 8 клас

        дівчата: І м - 7-6 клас

                    ІІ м. - 9 клас

                    ІІІ м. - 8-5 клас

  Змагання проводив вчитель фізичного виховання В.М. Маціюк

  Судівство проводив класний керівник - П.С. Шевченко.

                         

 • Голодомор 1932 - 1933 рр.

  У п'ятницю 24 листопада 2017 року відбулася бесіда з учнями 5-9 класів.

Голодомор - це спланована акція радянського режиму проти українського народу. Щоб знищити національні особливості, самостійні господарства, а також підірвати самостійницькі засади майбутнього українського народу.

  Цей голод можна назвати Геноцидом українського народу, адже він відбувся через цілеспрямовану дію російської влади проти української нації.

 • "Снід - найнебезпечніша хвороба"

  01  грудня вчителем біології Маціюк Л.М. було проведено бесіду з учнями на тему "1 грудня - всесвітній день боротьби із СНІДом". СНІД називають "раковою пухлиною людства". Страшна, невиліковна хвороба уражає здорових, молодих, діяльних людей, погрожує знищити значну частину населення планети.

                                 

• День армії України

   Для сприяння ознайомлення школярів з джерелами національної історії, розвитку української армії, було проведено 5 грудня 2017 р. ігри 5-9 класів 6 грудня "Козацькі забави"є

  Ігри провели: вчитель фізичного виховання В.М. Маціюк і класним керівником П.С. Шевченком.

  

  • Тиждень права

  З  04.12 по 08.12.2017 року в ЗОШ  І-ІІ ступеня с. Смолява проходив Тиждень права, метою якого було поглибити правові знання учнів, закріпити навички правової поведінки та сприяти поширенню правової культури.

    В рамках Тижня права вчителем правознавства Мартинюк Н.В. було проведено бесіду з учнями «Я маю право мати права» для поглиблення знань дітей про їхні права.

      Цікавим був для дітей перегляд та обговорення відеофільму «Великі права маленької людини», де вони мали змогу висловити свої думки щодо порушення прав дитини.

Завершився Тиждень права проведенням Всеукраїнського уроку «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. Захід сприяв розширенню знань учнів про декларовані в міжнародних документах права людини.

         

• Святкування нового року

 29 січня у нашій школі відбулася "Новорічна казка" на "Новорічному TV каналі" підготовлена класними керівниками: Шевченко П.С. Стадницька Л.В, Сидорук М.І, та вихователем ДНЗ "Ромашка" Чайковська А.П. У якій брали участь учні 1-9 класів та вихованці ДНЗ "Ромашка". 1-4 класи ставили п'єсу "Червона шапочка", де учні за допомогою вражаючих костюмів, перевтілювалися у казкових героїв. проявляли свої таланти у виконанні цікавих новорічних пісень, читанні віршів, , танців, хороводів. Учні старших класів виступали у ролі акторів гумористичних передач. 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples
  • Copyright MyCorp © 2019
    Безкоштовний хостинг uCoz